Burun Eti Ameliyatı Fiyat

Burun etleri burun boşluğunun her iki tarafında yer alan havanın nemlenmesi, ısınma ve arıtılması için görev alan dokulardır. Her ikisinin üzerinde önden arkaya doğru sürekli olarak temizlik işlevi görmektedir. Bir kişide bulunan burun etleri, ilaç kullanımı, çevre koşulları ve enfeksiyona bağlı olarak zamanla büyümesi söz konusudur.


Burun eti büyümesi diğer adı ile konka hipertrofisi sonucunda burundan alınan havanın direnci giderek artabilir. Bununla beraber ağzı açık bir şekilde uyuma, burunun tıkanması, ağız kokusu, gece ağzın kuruması, terleme gibi birçok belirti ortaya çıkabilir. Bu belirtilerin şiddet oranı ise burun etlerinin büyüklüğüne bağlıdır. Burun etinin büyümesine bağlı olarak ortaya çıkan şikayetler doğrultusunda burun eti ameliyatı yapılmaktadır.


Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz.

Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi