Ünlü Gülüşü


Star edasında sağlıklı gülüş sahibi olabilmek mümkün: Gülüşündeki estetikten şikâyetçi olanlar için olmazsa olmaz unsurlardan biri olan estetik dokunuşlar, kişilerin hem daha sağlıklı diş yapısına kavuşmasına hem de estetik bir görünüm sergileyerek yüksek öz güven kazanmasını sağlamaktadır. Kliniklerde en sık olarak tercih edilen ve yoğun ilgi gören uygulama teknikleri birçok alanda her yaşa hitap etmektedir.

Özellikle yoğun ilgi ve talep gören teknikler arasında yer alan Ünlü gülüşü kliniklerde en çok yoğun ilgi ve talep gören teknikler arasındadır. Operasyonun tercih edilmesindeki ve uygulanmasındaki amaç tamamen daha sağlıklı, pürüzsüz ve estetik diş görünümüne sahip olmaktır. Kişilerin mevcut olan bozuk görünümlü diş yapılarını bozmadan ve zarar vermeden uygulama gerçekleştirilmektedir. Diş etleri ile dişler arasındaki görünümün maksimum seviyede uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Basit uygulama sonrasında mükemmel gülüşler: Kişilerin gülüşleri esnasında ağız kısmında görünen tüm dişlerin son derece muntazam ve profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Beyaz ve ışığı yansıtmayan son teknoloji ile üretilen porselen kaplama tekniği kullanılmaktadır.

Ünlü gülüşü kusursuz görünen diş minesi ve diş kısımları elde etmek için tercih edilir. Adını starların sahip olduğu kusursuz beyaz ve pürüzsüz hizalanmış dişlerden almaktadır. Teknolojinin ileri seviyede gelişmesi, tıp alanında da etkisini göstererek birçok alanda profesyonel dişlere sahip olma şansını sunmuştur. Birçok alanda farklı teknikleri olan Ünlü gülüş görünümünün uygulama aşamasına doktor ile hasta birlikte ortak karar vererek oluşturmaktadır.

Porselen vener tekniği ile kusursuzluk:
Yaprak porselen ile kaplanan diş yapısının, ışığı yok denecek kadar az yansıtması sayesinde, çok uzak mesafeden dahi parlak canlı ve sağlıklı görünen dişlere sahip olmak mümkün.

Uygulanması gereken kişilerin başlıca şikâyet ve nedenleri ise;

 • Kırık dişler
 • Yamuk görünümlü diş yapısı
 • Aralıklı ve çarpık görünen dişlerde
 • Dolgu yapılmış fakat estetik görünümden çok uzak olan dişlerde uygulanmaktadır.

Ünlü gülüşü çok kısa süre içerisinde süren tedavi süreci ile mükemmel dişlere bir an önce sahip olmayı sağlar. Starlar kadar mükemmel görünümlü dişlere sahip olmak hayal kurmaktan çıkarak çok uygun rakamlara gerçeğe dönmektedir. Beyazlıktan da öte mükemmel kusursuzlukla hizalanmış dişler: İşlemlerin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için mutlak suretle profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Hepa filtre uygulamalı, anti bakteriyel operasyon odalarında aşamaların gerçekleştirilmesi gerekir.

Ünlü gülüşü genel olarak lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Aksi uygun görülür ise doktor tarafından genel anestezi altında da uygulanabilir. Kısa zamanda ve çok uygun rakamlarda kusur bulunamayacak kadar mükemmel dişlere sahip olmak için muayene sonrası sağlıklı bir şekilde en doğru tekniğin tercih edilmesi gerekir. Diş tonundaki koyulukları ortadan kaldırmak adına birebir olan yöntem, en iyi aşamalarda gerçekleştirilmektedir. En uzun operasyon süreci ise 2 ile 4 saat arasında değişiklik gösterir.


 • Ünlü Gülüşüne Sahip Olmanın Fiyatı Ne Kadardır?
Ünlü Gülüşüne Sahip Olmanın Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Gulus Tasarimi

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi