Botoks


Ünlülerin estetiği: Botox®

Yaşlarına rağmen güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan birçok ünlüyü televizyonda görebilirsiniz. Ünlülerin estetiği Botox® aslında size hiç de uzak değil. Siz de bu yöntemle kırışıklıklardan kolayca kurtulabilir, cildinizi canlandırabilirsiniz. Botox®, zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları ve çizgileri azaltan basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır. 10 dakikalık bir uygulama ile kırışıklıklara sebep olan kaslar 6 aya kadar gevşetilebilir.

Estetik cerrahi de devrim yaratan buluş botox, kırışıklık ile mücadelede en hızlı sonuç veren estetik cerrahi uygulamaların başında gelir. Dünyada en sık yapılan estetik cerrahi uygulaması olan bu işlem, acı vermeyen ve ortalama 10 dakika süren bir estetik müdahaledir. Estetik güzellik haricinde terleme tedavisinde de başarı ile uygulanmaktadır. Aşırı terleme, koltuk altı terlemesi el terlemeleri ve koku yapan ayak terlemelerinde de bu işlem başarı ile uygulanmaktadır.

İşlem mutlaka bir estetik cerrah tarafından ve steril bir ortamda yapılmalıdır. Botox enjeksiyonları, kırışıklık yaratan kasları rahatlatarak, yüz kaslarının fazla kullanılmasıyla oluşan kırışıklıkları ve çizgileri ortadan kaldırır. Botox’un en çok kullanılan estetik işlemlerden biri haline gelmesinin pek çok sebebi vardır. Alında ve yanaklarda kaz ayağı diye tabir edilen, gözle şakaklar arasında meydana gelen kırışıklıklar, deri altındaki kasların sürekli hareket  halinde olmasından kaynaklanmaktadır.


 • Botox’un Etkisi Ne Zaman Görülür?
 • Botox Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?
Botox’un Etkisi Ne Zaman Görülür?

Botox ’un etkisi 1 haftadan sonra gözle görülür hale gelir.

Farkında olmadan devamlı ve tekrar eden yüz hareketleri, kaslar arasındaki bölgede meydana gelen kırışıklıklara sebebiyet verebilir. Botox enjeksiyonları bu kırışıklıkları ve buruşmaları önlemektedir. Bu kırışıklık giderici tedavi sadece bu etkilere maruz kalan yüz bölgelerinde kullanılır. Botox aynı zamanda ense çizgilerini yumuşatmak dolayısıyla yaşlılığın etkilerini ortadan kaldırmak için de kullanılmaktadır.

Botox Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Botox Operasyonu

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi