Sekonder Rinoplasti

Sekonder Rinoplasti

Sizi Arayalım!

Sekonder Rinoplasti Hakkında Bilgi
Sekonder Rinoplasti


Bu işlemin anlamı bir kişinin daha önce her hangi bir burun ameliyatı geçirdikten sonra ikinci bir ameliyatın mecbur olduğu durumlardır. Sekonder Rinoplasti ismi ile bilinir. Her hangi bir nedenden ötürü, burnunda bir değişiklik yaptıran kişinin daha sonra bir takım nefes alma zorluğu ya da tıkanma problemleri yaşayabilir.

Bu durumun giderilmesi için de kişi ikinci bir ameliyata girer. Bu ameliyat neticesinde nefes alma sorun tam anlamıyla çözüme kavuşturulur. Bundan farklı olarak bir de ilk ameliyat sonrası bir takım travma sorunları oluşabilir. Burun şeklinde düzensizlikler çıkar ve bu yüzden de ikinci bir ameliyat gerekebilir.

Burun ameliyatı için yapılan işlemler arasında burundaki eğriliğin düzeltilmesi de yer alır. Bunun dışında burun deliklerindeki farklılıklardan ötürü yapılan düzeltmeler ya da burun ucundaki bir takım bozukluklar için de ameliyat yapılır. Ancak bunun neticesinde sonradan bir takım nefes alma gibi problem kendini gösterir. Bunun için de ikinci bir ameliyata ihtiyaç duyulur.

Bazı zamanlar da burnun kişinin yüzüne göre daha küçük ya da gereğinden büyük olduğu görülür. Bunun için burun ameliyatları yapılır. Burun ameliyatları çok ciddiye alınması gereken önemli, hassas bir ameliyattır. Özellikle de Sekonder Rinoplasti  işlemi daha da dikkat edilmesi gereken bir ameliyattır.

Bunun nedeni ise burun ameliyatında kemik dokusu veya kıkırdak bölümleri ameliyatta aranan kısımlardır ancak ilk ameliyatta tüketildiği için vücudun kıkırdak dokusu fazla olan bazı yerlerinden eğer bulunabilirse alınır ve bu ikinci burun ameliyatı adına kullanılır. Üstelik bu tür farklı yerlerden alınan kıkırdak dokuları ilk olarak buruna göre şekillendirileceği için ameliyat esnasında istenilen durumun yakalanması büyük bir özen istemektedir. Bu nedenle böylesi ikinci burun ameliyatları oldukça önemli ve dikkat isteyen ameliyat türleri arasındadır.


  • Sekonder Rinoplasti Ne Zaman Yapılmalıdır?
  • Sekonder Rinoplasti Fiyatları Ne Kadardır?
Sekonder Rinoplasti Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sekonder Rinoplasti adıyla bilinen bu ikinci burun ameliyatları için ilk ameliyattan sonra 2 yıl gibi bir süreni geçmesi doğru bir tercih olacaktır. İkinci burun ameliyatı için buna karar verecek olan kişi genel olarak alanında uzman olan ve ameliyatı yapacak doktor verir. Eğer yapılması gerektiği düşünüyor ise o zaman ikinci ameliyat yapılır.

Sekonder Rinoplasti Fiyatları Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Adres

Polat Tower Residence Fulya Mah.
Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


Bizi Arayabilirsiniz!

+90 549 440 4850


E-Posta Adresimiz

info@norvecklinik.com


Randevu Alın!

İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

Kaliteli ve Doğru Hizmet


Kaliteli ve Doğru Hizmet

Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
Estetik-Diş-Obezite
Saç Ekimi