Genital Estetik


Son yıllarda birçok farklı estetik ameliyatlar arasında genital estetik en fazla başvurulan yöntemler içinde kendine yer bulmuş durumda. Bunun nedeni ise birçok kadının dış açıdan olduğu gibi iç açıdan da vajinal bölgesindeki bir takım deformasyonlardan kurtulmak istemesidir. Ancak elbette bunun altında yatan asıl fiziksel sebeplerden biri de çiftlerin cinsel ilişkide yaşadığı sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Vajina bölgesinde bulunan ve dudak olarak tanımlanan vajina çevresindeki kısmın gevşemesi nedeniyle her iki taraf da cinsel açıdan bir tatminsizlik yaşamaya başlar. Hatta bu durum bir diğer taraftan psikolojik olarak da yine her iki tarafı olumsuz yönde etkileyerek cinsel bir isteksizlik ortaya çıkarır.

Bir dönem bu vajinal gevşeme ya da sarkma sorunu bir kadın da sadece psikolojik bir etki yarattığı düşünülmekteydi. Ancak zamanla bu durumun fiziksel bir takım etkilerinin de olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da çiftler arasında bir cinsel birleşme sonucunda her iki tarafında zevk alamama gibi büyük soruna yol açtığı ortaya çıkmıştır.


 • Genital Estetik Avantajları Nelerdir?
 • Genital Estetik Ameliyatlarının Fiyatı Ne Kadardır?
Genital Estetik Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda sıkça yapılmaya başlanan genital estetik özellikle de kadın üzerinde vajina bölgesinin gergin bir hale ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.  Yeniden büyük bir özgüvene kavuşması, ayrıca cinsel konuda daha istekli hale getirmesi ile partneri arasındaki sorunlarında son bulmasına destek olmaktadır. Bu operasyonlar daha çok vajina bölgedeki iç dudak küçültme ve vajinal genişliğin daraltılması olarak geçer.

Her iki operasyon sonrası da eski haline göre vajina daha çok toparlanmış ve hem görsel olarak eski haline yeniden kavuşmuştur hem de kadının orgazm olma noktası olarak bilinen klitoris bölgesine cinsel bir ilişki sırasında penisin daha fazla dokunması sağlanarak her tarafından zevk alma noktası arttırılmış olur.

Bu operasyon genel olarak 18 yaşından sonraki her kadın için estetik adına daha iyisi adına uygun olduğu söylenebilir. Bununla birlikte kızlık zarı için dudak yapısından 3 ya da 4 cm gibi bir mesafe ile içeride olduğu için kızlık zarına her hangi temas olmayacağından dolayı görsel açıdan vajinasından hoşnut olmayan her kız genital estetik ameliyatı yaptırabilir.

Genital Estetik Ameliyatlarının Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Genital Estetik

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi