Kızlık Zarı Dikimi


Kızlık zarı birçok kadın için oldukça özel bir durumdur. Vajina dış bölgesinden içeri doğru 3 cm kadar içeride olan kıvrımlı bir şekle sahip kısımdır. En fazla 2 ya da 3 mm gibi bir kalınlığa sahip olan bu hassas bölgenin etrafı ince bir takım kılcal damarlardan oluşmuştur. Görev açısından bilimsel olarak her hangi bir işlevi yoktur. Girilecek bir cinsel ilişki sırasında genişler ve bir kanamaya sebep olur. Bu da halk dikinde kadınların bekâreti olarak bilinir.

Bu anatomik doku bu ya da daha farklı bir şekilde hasara uğradığı zaman genel olarak kadının bekâretinin bozulduğu söylenir. Her ne kadar bu durum böyle bilinse de bir kadının ya da genç bir kızın bu şekilde cinsel ilişkiye girip girmediğini anlamak mümkün olamaz. Bir diğer taraftan deforme olmuş kızlık zarının dikimi ile yeniden eski haline getirilmesi mümkündür. Ancak bunun için yırtığın hangi dönemde gerçekleştiği ya da dokuların nasıl bir tepki vereceği önemlidir.


 • Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılmaktadır?
 • Kızlık Zarı Dikimi Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?
Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılmaktadır?

Bu operasyondaki temel amaç kızlık zarını yeniden ilk şekline döndürebilmek ve bundan sonra yapılacak olan her hangi bir cinsel ilişkide tekrar kanamasını sağlamaktır. Bu tür ameliyatlar kadının kaç defa cinsel bir ilişkiye girildiğinin hiçbir önemi olmaksızın uygulanabilir ve bunu her kadın yaptırabilir.

Bu konuda en fazla kullanılan kızlık zarı dikimi yöntemi genel olarak fleb yöntemidir. Bu yöntemde kızlık zarı basit bir şekilde birbirine dikilme sureti ile uygulanır ve zar yeniden eski halini alabilir. Aynı şekilde bu işlem için de bir kadının kaç kez cinsel bir ilişkiye girdiğinin hiçbir dönemi yoktur ve hatta doğum sonrası kadınlar için dahi uygulanabilir.

Yeniden aynı şeklinin almasında oldukça iş yarayan bu yöntem kürtaj olan kadınlarda da işe yarar. Ancak eğer bir kadın evlenecek ise bunu evlenmeden birkaç gün önce yaptırması önemlidir. Yoksa evlendikten sonra yapılacak bir cinsel ilişki sonrası her hangi bir kanama meydana gelmez.

Bu kızlık zarı dikimi kızlık zarındaki bazı doğuştan gelen deformasyonlar da için de yapılabilir. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgileri kullanılabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Kizlik Zari Dikimi

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi