Vajina Daraltma


Vajina daraltma operasyonu cerrahi bir yöntemdir ve bu alandaki uzman doktorlar aracılığı ile yapılır. Yani jinekologlar ile. Sağlık gerekliliğinin yanı sıra estetik açıdan da güzel bir görünüm amaçlı olarak vajina daraltma tercih edilmelidir. Bu konu özellikle cinsel açıdan çiftler arasında bir uçuruma neden olabilmektedir.

Vajinanın gevşemesi ya da sarkması ile hem erkek hem de kadın için cinsel bir orgazm artık oldukça zor bir duruma dönüşür. Neredeyse cinsel ilişkiyi bitirir. Bu tür bir ameliyat sayesinde vajina yeniden eski haline döner. Görsel olarak da cinsel açıdan iki tarafı daha istekli hale getirir.


 • Vajina Daraltma Operasyonu Neden Yapılmaktadır?
 • Vajina Daraltma Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?
Vajina Daraltma Operasyonu Neden Yapılmaktadır?

Bu operasyonun yapılma amaçlarını sıralamak gerekirse; ilk başta cinsel konulardaki bu tatminsizlik sayılabilir.

İkinci olarak ise yine cinsel bir ilişki esnasında duyulan bir takım sesler iki tarafı da psikolojik olarak olumsuz şekilde etkiler. Bu da cinsel ilişkinin yarıda kalmasına sebep olabilir. Bir diğer nedenlerden biri ise aynı şekilde cinsel bir ilişki sırasında kadının hissettiği ağrıdır. Bu özellikle de bir kadının hamilelik sonrası yaşadığı bir durumdur. Vajina daraltma işlemi sayesinde kadının yaşadığı bu sorun vajinanın gergin bir hale gelmesi ile son bulur.

Genel olarak lokal anestezi ile yapılan bu işlem alanında uzman doktorlar ile yapılır. Operasyon en fazla bir saat kadar sürmektedir. Elbette ameliyatı olacak bir kadının isteğine bağlı olarak genel anestezi ile de yapılabilir. Bunun için kişinin aç karnına gelmesi daha uygundur.

Genel olarak ameliyat esnasında işlen vajinanın dış kısmından içeri doğru uygulanır ve 3 cm ye kadar içeri doğru bir gerilme yapılır. Özellikle de bu konu çiftler arasındaki cinsel ilişkiyi etkilediği için, kadınların zevk alma noktası klitoris denilen kısım olduğundan dolayı bu başarılı ameliyat sonrası vajina gevşek tarafı daha gergin bir hale gelir. Ve bunun sonucunda penis bu daralmış alanda klitoris noktasına daha fazla dokunarak etki eder ve kadının orgazm olmasında büyük yardımı dokunur.

Vajina Daraltma Operasyonunun Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Vajina Daraltma

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi