Kombine Estetik


Kombine estetik ameliyatlar genel olarak birden fazla estetiğin aynı anda uygulandığı yöntem olarak ön plana çıkar. Bunun için ise isteğe bağlı bir takım nedenler vardır elbet. Bazı kişiler için vücudun böyle bir işleme gerçekten ihtiyacı vardır. Fakat kişiler için ise kişinin kendi isteğine bağlı olarak bir takım güzelleştirme işlemi adına yapılır. Ancak öyle bir işlem için kişi öncelikle bir takım testlerden geçirilir. Örneğin kan değerlerinin bu tür bir ameliyat için geçerli kriterleri sağlayıp sağlamadığına bakılır. Kişinin bu ameliyatlar için engel teşkil edecek her hangi bir hastalığı olup olmadığı kontrol edilir.

Kombine estetik ameliyatlar konusunda birçok farklı noktaya yapılan durumlar söz konusudur. Örneğin meme bölgesinde meme küçültme ya da yeterli seviyeye gelecek kadar büyütme amaçlı uygulanır. Ya da karın bölgesi adına sarmış noktaların yeniden eski haline getrime gibi işlemler yapılır. Kol ve bacak kısmında gerdirme işlemleri, yine bayanlar tarafından sıkça yapılan dudak ya da burun estetik çeşitleri ve kalça kısmında yapılacak olan kaldırma işlemleri bulunmaktadır.

Kombine ameliyatların daha fazla tercih edilmesinin nedenleri ilk başta estetik konusunda daha olumlu cevaplar alınmasıdır. Daha hızlı bir süreç içinde gerçekleşmesi ve insanların bundan memnun kalması, maddi olarak cebe daha uygun bir yöntem olması gibi durumlar sayılabilir. Bununla birlikte her bir estetik işlemi yapıldığında ayrı ayrı iyileşme süreci beklenme yerine tek bir iyileşme sürecinin geçmesi de bu işlemin tercih edilme nedenleri arasında bulunmaktadır.

Elbette artık son yıllarda teknolojinin bu konuda sunduğu bir takım nimetler sayesinde ayrı yapılan ameliyatların arasına süre girmesine gerek kalmıyor. Kombine estetik ameliyatlar sonrası doktor tavsiyeleri ve özellikle de dinlenme süre son derece önemlidir ve bu süreyi kişinin bünyesine göre doktor belirler.

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.


 • Kombine Estetiğin Fiyatı Ne Kadardır?
Kombine Estetiğin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Kombine Estetik

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi