Yüz Estetiği


Son yıllarda kadınların olduğu kadar, erkeklerin de ilgisini çeken yüz estetiği, yıllar içinde yüzünüzde oluşan gevşemeler, kaz ayakları, kırışıklıklar gibi deforme olmuş bölgelerin gerekli uygulamalar yapılarak toparlanması, gerekli rötuşların yapılması işlemidir.

Yıllar geçtikçe yüzümüzde bazı aşınmalar olması kaçınılmaz olur. Yavaş yavaş deri gevşemeye başlar, ağız kenarları, göz çevresi gibi bölgelerde bazı kırışıklıklar oluşur.

Gıdı bölgesinde sarkma veya alında ortaya çıkmakta olan bazı çizgiler de bu deformasyondan en sık karşılaşılanlarıdır. Yer çekimi, güneş ışığı, beslenme alışkanlıkları, olumsuz hava şartları, alkol, sigara, stres… Gibi etkenler bu yaşlanmayı hızlandırır.

Bu gibi durumlarda, hanımların en çok tercih ettiği yöntem olan yüz estetiği, yüzünüze ufak dokunuşlarla gereken desteği sağlıyor, sizi tamamen baştan yaratmasa bile, genç, canlı ve diri bir görüntü veriyor.


 • Yüz Estetiği İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Konular Nelerdir?
 • Yüz Estetiği Ameliyatlarının Fiyatı Ne Kadardır?
Yüz Estetiği İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Konular Nelerdir?

Yüz estetiği günümüzde teknolojinin de avantajlarından yararlanarak, estetik yapılacak bölgenin durumuna göre, operasyon 3-5 saat arası sürmektedir. Yaklaşık 2-3 hafta içinde kişi gündelik hayatına geri dönebilir. İzler kısa süre sonra hafifleyerek geçecektir. Makyaj da buna yardımcıdır. Yüzünüzdeki ilk anda hissedeceğiniz gerginlik hissi birkaç haftada düzelir. Ancak şu da unutulmamalıdır ki, yaşlanma durdurulabilir bir süreç değildir.

Yüzümüze ne şekilde bir uygulama yaptırırsak yaptıralım, yıllar geçmeye devam ediyor ve estetik cerrahi ancak belli bir süre için sizi daha diri ve genç gösterebilir. Ancak, bu uygulamanın sizi psikolojik ve fiziksel anlamda çok daha pozitif ve enerjik yapacağı kesindir. Ayrıca kendinize karşı özgüveninizi geliştirmenizi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Başarılı bir estetik operasyonu için mutlaka tecrübeli ve işinde uzman bir doktor seçilmelidir.

Yaptırmak istediğiniz uygulamanın nasıl olduğunu doktorunuza anlattığınızda doktorunuz, hemen uygulamaya geçmemeli, öncelikle sizi detaylar hakkında bilgilendirmeli, sorularınıza cevap verebilmelidir.

Plastik cerrahınız, uygulama yapılacak her bir bölgeyi ayrı ayrı değerlendirmeli, resimlerini çekmeli ve uygulama sonrası nasıl olacağınız hakkında size ipuçları verebilmelidir. Operasyondan sonra da, iyileşme sürecinde mutlaka sizinle temas halinde olması gerekmektedir.

Yüz Estetiği Ameliyatlarının Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Yuz Estetigi

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi