LPG Zayıflama


Bu uygulama halk arasında vakumlu zayıflama tekniği olarak bilinir. Diyetle ve sporla zayıflayamayanlar için, cerrahi olmayan bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntem ucu vakumlu olan LPG cihazı kullanılır. Bu cihaz, ucundaki döner vakumlu başlığı ile bağ dokusu masajı yapar. Elastin ve kolojen maddelerin aktivitesi artmasına yardımcı olan bu cihazla, zayıflamak mümkündür. En son gelişmiş modeli Cellu M6’dır.


 • LPG Uygulanışı ve Etkileri Nelerdir?
 • LPG Uygulaması Kimlere Uygulanmaz?
 • LPG Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
LPG Uygulanışı ve Etkileri Nelerdir?

Bu cihazı kullanmadan önce, özel çorap giydirilir. Ağrı yapmadığı gibi, masaj etkisi yaparak, rahatlamaya neden olur. 40 dk. süren seanslarla yapılır. Haftada 3-4 defa uygulanabilir. 13-21 seans uygulaması yapılabilir. Amaç sıkılaşmak ve gergin bir vücuda sahip olmaktır. Zayıflama, yağ yakma ve selülit giderme, seansları da uygulanmaktadır. Bu uygulamalar kişiye özel olabilmektedir. Kişinin vücut durumuna göre, önce zayıflama sonra selülit giderme uygulamaları yapılabilmektedir. Yada önce sıkılaştırma sonra selülit giderme işleri yapılabilmektedir.

Bilimselliği kanıtlanmıştır ve zararı olmayan bir uygulamadır. Önemli noktalardan biri de, seanslardan sonra yemeğe ve içmeye dikkat etmektir. Bol sıvı tüketilmelidir. Düzenli spora da devam edilirse, gözle görülür incelmeler ve sıkılaşmalar görülecektir. Lenf sisteminin etkisiyle, vücuttaki yağlar atılır. Cihazın kullanılmasından sonra, gergin bir cilde sahip olunur. Sarkan kol altlarına gerginlik verir. Cilt gözeneklerindeki gerginlikleri azaltır, ince bir vücut yapısının oluşmasına yardımcı olur.

LPG Uygulaması Kimlere Uygulanmaz?

Hamile olan bayanlara ve emzikli çocuğu olan bayanlara uygulanmaz. Doğacak bebek için zararlı olabilir. Emzikli çocuğu olanlarda, sütün artışı ve azalması ile ilgili problemler çıkabilir. Hamile olup, doğum yaptıktan 3 ay sonrasına kadar LPG zayıflama uygulaması uygulanmaz.

Normal doğum yapamayan ve sezaryen ile doğum yapmak zorunda kalan bayanlar, en az 7 ay sonra bu uygulama ile zayıflama tekniklerine başvurabilir. Venöz yetmezliği olan yani, varisi olan ve kılcal damar problemi olan kişilerde uygulanamaz. Günümüzün hastalığı olan kansere yakalanmış olanlar, tedavi olduktan sonra en az 5 sene  LPG zayıflama tekniklerini kullanamazlar. Bunun sebebi, kanser hücrelerinin masaj ile çoğalma riskinin olmasıdır.

LPG Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


LPG Zayiflama

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi