Mezoterapi Zayıflama


Günümüzün teknik ve teknolojik imkânları sayesinde her geçen gün zayıflama yöntemlerinde bir artış meydana gelmekte ve yeni yeni zayıflama yöntemleri karşımıza çıkmaktadır. Mezoterapi zayıflama yöntemi ise 1980’li yılların sonlarından itibaren başta Fransız kökenli bilim insanlarınca uygulanagelmiş ve şu an otorite sayılan birçok dal doktoru tarafından tercih edilmekte olan bir zayıflama yöntemine çevrilmiştir.


 • Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Yönteminin Belli Başlı Özellikleri
 • Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Yönteminin Olası Yan Etkileri
 • Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Kimler İçin Uygun Bir Zayıflama Yöntemi Değildir?
 • Mezoterapi Zayıflama Yöntemi Başka Hangi Amaçlar Doğrultusunda Tercih Edilir?
 • Mezoterapi Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Yönteminin Belli Başlı Özellikleri

Mezoterapi zayıflama, bölgesel bir zayıflama metodudur. Kişinin genel vücut ağırlığını değil, fazla yağ birikimi bulunan bölgeyi etkileyerek bölgesel bir zayıflamaya aracı olur. Söz konusu bu yöntemde kullanılmakta olan iğneler, kişiye herhangi bir acı ya da ağrı hissi yaşatmazlar. Mezoterapi zayıflamada herhangi bir anestezi metoduna gerek yoktur ve işlemin etkileri yaklaşık olarak üç seansın ertesinde belirgin bir şekilde ortaya çıkar.

Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Yönteminin Olası Yan Etkileri

Mezoterapi zayıflama yönteminin olası yan etkileri bazı alerjik reaksiyonlar, şişlik ve morluklardan ibarettir ve de bu etkiler gayet olağan sonuçlardır.

Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama Kimler İçin Uygun Bir Zayıflama Yöntemi Değildir?

Mezoterapi zayıflama metodu, şeker hastası olanlarda, kalp hastalarında, hamilelerde ve böbrek hastalığı olanlarda uygulanması tavsiye edilmeyen bir zayıflama metodudur.

Mezoterapi Zayıflama Yöntemi Başka Hangi Amaçlar Doğrultusunda Tercih Edilir?

Mezoterapi oldukça geniş faaliyetleri içeren bir tedavi yöntemi olduğu için sadece zayıflama amacı ile tercih edilmekle kalmaz. Zayıflama amacının yanı sıra anti aging (yani yaşlanma karşıtı tedavi), cilt sıkılaştırma, kırışıklıklar yok etme, ciltteki kusurları yok etme, selülitleri yok etme, saç dökülmesinin önüne geçme, eklemlerdeki problemleri giderme gibi pek farklı amaçla da tercih edilmektedir. Mezoterapi zayıflama yöntemi ise vücudun birçok farklı bölgesine rahatça uygulanabilmekte olan bir yöntemdir. Örneğin kol, bacak, karın, dizlerin iç kısımları, yan simit, sırt, basen ve benzeri yağlanma için oldukça müsait bölgeler.

Görüldüğü üzere mezoterapi zayıflama yöntemi oldukça komplike işlem ve tedavi gruplarını bünyesinde barındırmakta olan bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemin doğru düzgün bir sonuç vermesi, işinde uzman bir kurumun vereceği hizmetle mümkün olmaktadır.

Mezoterapi Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Mezoterapi ile Zayiflama

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi