Radyofrekans Zayıflama


Genel olarak radyofrekans zayıflama yöntemi ısı yolu ile bir tür zayıflama yöntemidir. Bu sistem ile radyo dalgaları vücuda yönlendirilerek su moleküllerinin harekete geçmesi sağlanır ve bununla birlikte ortaya çıkarılan enerji ile bir ısı meydana getirilir.

Tedavisi yapılan bölgeye yeterli derecede ısı verildikten sonra ki bu ilk seferde yaklaşık olarak 40 derece gibi bir ısıdır. Ve cildin alt kısmı da bu noktada hemen hemen 50 derece gibi bir sıcaklığa ulaşır. Yükselen bu ısı ve ulaştığı nokta kişi ve cilde her hangi bir zarar vermez. Bu şekilde sadece su molekülleri harekete geçirilerek su oranı fazla olan yağ dokularına müdahale etmek sureti ile eritmesine dayalı bir sistem olarak ön plana çıkar.

Bu sistem sayesinde yağ dokuları bu şekilde parçalanır ve parçalanan bu yağlar kan yolu işe vücuttan atılarak fazlalık olan kilolardan kişi kurtulur. Bunun yanında artık fazla bir işlevi olmayan kollajen dokuları da yok edilir ve yerine canlı ve yepyeni kollajen dokuları oluşturulur. Ayrıca bu sayede ciltte gergin bir deri yaratılmasına olanak sağlayan bağ dokusunun daha aktif bir hale gelmesine yardımcı olunur.

Tüm bunların neticesinde yeni kollajenler oluşur, vücut içindeki fazlalık yağ dokuları parçalanıp kan yolu ile vücuttan atılır. Ayrıca bağ dokularının daha fazla hızlanmasına olanak sağlanarak cildin daha yeni ve gergin bir deriye kavuşmasına yardımca olunur.


 • Radyofrekans Zayıflama Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?
 • Radyofrekans Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
Radyofrekans Zayıflama Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Radyofrekans zayıflama tedavisi için gerekli olan süre ise yüz bölgesine yapılacak bir işlem için en fazla yarım saatlik bir süredir. Bacak ya da kalça adına 1 saatlik bir süreye ihtiyaç duyulur. Bununla birlikte böyle bir tedavi süreci içerisinde cihazın bünyesinde bulunan bir soğutma sistemi sayesinde kişi hiçbir şekilde her hangi bir acı ya da ağrı hissetmez. İşlem kolay bir şekilde tamamlanır. Ayrıca her ten renginde olan kişi ya da kişiler bu tedaviyi olabilir.

Radyofrekans zayıflama tedavisinin tam olarak sona erdiği süre ise 1 aydır ve en fazla 5 seans ile tedavi süreci bitmektedir.

Radyofrekans Zayıflama İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Radyofrekans Zayiflama

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi