UltraShape


İnsanların hayatlarında en fazla sıkıntı çektiği durumlardan biri alınan kiloların öyle kolay verilememesidir. Bunun için birçok insan farklı uygulamalar ya da değişik tedaviler dener. Ancak her tedavi yöntemi aynı kaliteli sonucu kilo problemi olan kişilerde vermez. Bununla birlikte bir takım spor aktiviteleri de yapılır ve aslına bakılırsa bu yapılması gereken durumdur ancak insan hayatında ancak kilo verme ve kasların yeniden düzene girmesi gibi bir durum için tam olarak etki etmez.

Bundan farklı olarak artık teknolojinin bu konuda son yıllarda iyiden iyiye gelişmesi ile birlikte kilo verme ve kasların yeniden eski haline dönmesi konusunda olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Bunlardan biri de ameliyatsız bir yöntem olarak pozitif bir etki yaratan Ultrashape Zayıflama yöntemidir.

Bu sistemin, uygulanan diğer zayıflama yöntemlerinden farkı ise herhangi bir kesik yaratılmamasıdır. Bir dikiş ya da ameliyat sonrası oluşabilecek morluk ve benzeri hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Üstelik yapılan bu tedavi süreci sonunda uzun süreli bir kalıcılık yakalanmaktadır.

Bu tedavi işleminin çalışma prensibi ise yağ dokularını parçalamaktır. Radyofrekans aracılığı ile uygulanan ses dalgaları neticesinde deri altında bulunan yağ dokuları parçalanarak kan yolu ile vücuttan atılmaktadır. Şu anda birçok farklı hastalık durumu için de kullanılan bu yöntem, zayıflama konusunda uygulanacak olan bölgedeki yağ dokularını parça haline getirmektedir.

Daha sonra kan ya da daha farklı yollarda vücut dışına atılmasına yardımcı olmaktadır.


  • UltraShape Zayıflama Yöntemi Kalıcı Mıdır?
  • Ultrashape İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
UltraShape Zayıflama Yöntemi Kalıcı Mıdır?

UltraShape Bölgesel Zayıflama kalıcı bir uygulamadır. Tedavinin sürecinin kalıcı olmasının nedeni ise atılacak olan bu yağ dokularının zarları ile beraber dışarı atılmasıdır. Yeniden bir yağ oluşumuna engel olunur ve kalıcı bir zayıflık sağlanır. Bu tedaviden sonraki süreç için önerilen ise tüketilecek olan gıdalardır. Bu form halinin korunması için o saatten sonra yenilenlere dikkat etmektir.

Bu işlem için alınması gereken seans süresi ise iki hafta içinde tek seans ve toplam olarak da 3 seansın alınması yeterlidir. Elbette bu durum kişinin o anki içinde bulunduğu kilo sorununa bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ultrashape İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


UltraShape

Sizi Arayalım!
Adres

Polat Tower Residence Fulya Mah.
Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


Bizi Arayabilirsiniz!

+90 549 440 4850


E-Posta Adresimiz

info@norvecklinik.com


Randevu Alın!

İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

Kaliteli ve Doğru Hizmet


Kaliteli ve Doğru Hizmet

Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
Estetik-Diş-Obezite
Saç Ekimi