VelaShape Zayıflama


Özellikle kendi vücutlarından hoşnut olmayan kadınlar, çareyi birçok farklı diyet programında ya da değişik zayıflama yöntemlerinde aramaktadırlar. Bu zayıflama yöntemlerinden birisi de velashape zayıflama yöntemidir. Söz konusu zayıflama yöntemi cerrahi hiç bir operasyona gerek bırakmadığından çokça tercih konusu olan pratik bir yöntem özelliği göstermektedir.


 • Velashape Zayıflama Yönteminin Özellikleri;
 • Velashape Zayıflama Tekniği Nasıl Uygulanır?
 • Velashape Zayıflama Yöntemi Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?
 • Velashape Zayıflama Tedavisi Ne Kadar Sürer?
 • Velashape İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
Velashape Zayıflama Yönteminin Özellikleri;

Zayıflama amacını taşıyan kişinin vücudundaki yağ dokusunun kaplamış olduğu hacmi azaltmayı amaç edinmiş bir yöntemdir. Bu amaç doğrultusunda vakum teknolojisi ile elos teknolojisinin bir araya getirildiği ilk tedavi yöntemi olma unvanına sahip durumdadır.

Velashape Zayıflama Tekniği Nasıl Uygulanır?

Birden çok teknolojik sistemi bir potada eritmeyi başarmış bir tekniktir. Bu teknik vasıtası ile enerji verici konumda bulunan bir vakumun yardımıyla vücuttaki hedef doku miktarında artış meydan getirilmiş olur, öbür taraftan da kızıl ötesi ışınlar sayesinde söz konusu işlem bölge ısıtılmış olur. Bu sayede işlemin uygulanmış olduğu bölgede ciltte herhangi bir deformasyona neden olmadan ısı sağlanmış olur. Bipolar radyo frekans enerjisi sayesinde de söz konusu ısı, hedef olarak belirlenmiş olan bölgeye eşit bir biçilme dağıtılmış olur. Söz konusu bu enerji sayesinde meydana gelen ısı, yağ hücrelerini etkiler ve selülit görünümünde azalma sağlar.

Velashape Zayıflama Yöntemi Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

En çok bacak, karın ve kalça bölgelerine uygulanan bir yöntem olmasıyla birlikte gelişen ve ilerleyen teknolojik imkânlar sayesinde yeni nesil velashape cihazlarındaki aplikatörler ile bütün vücuda etkili ve güvenli bir işlem uygulanması sağlanmaktadır.

Velashape Zayıflama Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Yaklaşık 10 haftayı bulan bir seans sürecinden sonra belirgin sonuçlar vermeye başlar. Yapılan istatistikî çalışmalara göre tedaviden sonra bacak bölgesinde 1,5 cm, karın bölgesinde ise 2,5 cm incelme elde edilmektedir. Tedaviye olumlu geri dönüş yapan hastaların oranı ise % 97’dir. Velashape zayıflama yöntemi, gelişen teknik ve teknolojik imkânlara paralel bir şekilde kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir zayıflama tekniğidir. İletişim bilgileri kısmından bize ulaşın, aklınızda kalan her türlü soruya cevap bulmanıza yardımcı olalım.

Velashape İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Velashape

Sizi Arayalım!
Adres

Polat Tower Residence Fulya Mah.
Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


Bizi Arayabilirsiniz!

+90 549 440 4850


E-Posta Adresimiz

info@norvecklinik.com


Randevu Alın!

İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

Kaliteli ve Doğru Hizmet


Kaliteli ve Doğru Hizmet

Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Branşlarımız

 • Estetik
 • Diş
 • Obezite

Hizmetlerimiz

 • Havalimanı Transferi
 • Otel Rezervasyonu
 • Tercümanlık Hizmeti
Estetik-Diş-Obezite
Saç Ekimi