Ben Aldırma


Ben aldırma operasyonu, yüzünüzde veya vücudunuzda doğuştan var olan ya da, sonradan ortaya çıkan benlerinizin lazer işlemiyle yok edilerek, ileride oluşabilecek kanser riskini en aza indirmek, ya da estetik olarak hoşlanmadığınız benlerinizin alınması, istediğiniz görüntüye ulaşabilmek için uygulanmaktadır.

Lazerli uygulama sayesinde, ağrısız ve acısız şekilde benlerinizden kurtulabilir, en kısa sürede, günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca uygulanmakta olan, 3 farklı ben aldırma uygulaması bulunmaktadır; Lazer, radyofrekans ve Elektrokoter. Günümüzde en çok uygulanan yöntem lazerle ben aldırma uygulamasıdır.


 • Ben Aldırma Operasyonundan Sonra İz Kalacak mı?
 • Kansere Dönme İhtimali Olan Benler Nasıl Anlaşılır?
 • Ben Aldırma İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
Ben Aldırma Operasyonundan Sonra İz Kalacak mı?

Lazerle uygulanan ben aldırma yöntemiyle, yüzünüzde fark edilir derecede iz kalmayacak olup, ancak çok detaylı uygulamalarda ufak tefek göze batmayacak bazı izler kalma ihtimali her daim vardır. Tedavi sonrası 2 gün suyla temas etmemek önemlidir. Ayrıca doktorunuzun verdiği krem ve jelleri zamanında kullanmak ve pansumanınızı aksatmamakta, yapılan tedavinin devamı niteliğindedir.

Kansere Dönme İhtimali Olan Benler Nasıl Anlaşılır?

Açık renk tenli ve renkli gözlü kişilerin benlerini mutlaka bir hekime göstermesi gereklidir. Vücudunuzda bulunan bir benin boyutlarında ve renginde değişiklik olması, zaman zaman kanaması da tehlikeli bir durumdur. Koyu renk bir benin, renginin zamanla açılmaya başlaması, zaman zaman el takılması, çarpma. Vs. gibi bazı darbelere uğrayan benler, mavi ve siyah renge sahip benler, ailede cilt kanseri görülmesi durumlarında da mutlaka bir hekime gözükmekte fayda vardır.

Hekim gerekirse benlerinizi takibe alacaktır. Şüpheli görünen durumlarda doktorunuz mutlaka benlerinizi alacak ve kanser riskini sıfıra indirecektir. Ayrıca et benlerinizin de patolojiye gönderilmesi, iyi huylu mu kötü huylu mu olduğu araştırılması çok önemli bir konudur.

Konuyu estetik açıdan ele alacak olursak, kimi zaman dudak üstü, yanak, kaş yanı… gibi bölgelerde bulunan benlerimiz, uygun boyutlarda olduğu takdirde, güzelliğimize güzellik katar, kimi zamansa olmadık yerlerde bulunan ve zamanla büyüyen benlerimiz bizde rahatsızlık uyandırır.

Eğer sizlerde de estetik, psikolojik ve sağlık açısından sizi rahatsız eden benleriniz varsa, mutlaka merkezimizle irtibata geçmenizi öneririz. Konusunda uzman, doktor kadromuz ve çalışan ekibimizle, her daim kaliteli bir hizmet verme gayesindeyiz.

Ben Aldırma İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Ben Aldirma

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi