Fraksiyonel Lazer


Fraksiyonel Lazer daha çok cildin yenilenmesi amacı ile kullanılan bir tür cihazdır. Cildin her alanında kullanılan bu son teknoloji ürünü alet açısından her hangi bir yan etkisi bulunmadığı için tercih edilir. Oldukça iyi sonuçlar verdiğinden dolayı son zamanlarda çoğu insan tarafından tercih edilen bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Yüzde her hangi bir kırışıklık, sivilce ya da bir sebepten ötürü oluşmuş yara izleri için kullanılmaktadır.

Bu sistemin kullanılma yöntemi ise kişinin uygulanacak bölgesine bu cihaz aracılığı ile lazer belirli aralıklarla cilde gönderilir. Cildin üst ya da alt tabakasında yoğun bir kollajen oluşumu sağlanarak cildin o hasarlı bölgesi yeniden eski haline getirilir. Bununla birlikte bu işlem sayesinde ciltte oluşacak olan bu yenileme sayesinde hasarın olduğu kısmın çevresi oldukça sağlam bir yapıya dönüşür. Hem yan etkiler ortadan kalkar hem de ciltte her hangi bir hasar oluşmaz.

Cildin birçok faklı bölgesinde oluşan çatlaklar ya da bir takım değişik lekelerin tedavisinde kullanılan bu sistem, ortalama bir kırışıklık ya da sivilceleri tamamen yok etmektedir. Tabii daha derin olan yara izleri ya da bazı lekeler için de etkilidir ancak bu konuda belli bir seviyeye kadar iyileştirmeler yapılabilir.


 • Fraksiyonel Lazer Nasıl Uygulanır?
 • Fraksiyonel Lazer Tedavi Fiyatı Ne Kadardır?
Fraksiyonel Lazer Nasıl Uygulanır?

Fraksiyonel Lazer kişiye seanslar halinde verilir ve bu seansları süresi genel olarak 4 ila 7 hafta kadar sürer ve 4 ya da 5 kadar seansta tamamlanır ve her bir seans yaklaşık olarak 15 ile 30 dakika arasında değişmektedir. Elbette bu durum cilt üzerindeki hasarın ne kadar büyüdüğüne bağlı olarak değişmektedir.
Yapılan bu işlemler esnasında bir takım kremler kullanılır ve bu sayede kişinin her hangi bir ağrı ya da acı hissetmesine engel olunur. İşlem sonrası hastanın cildinde soyulma durumları ya da kızarık ve benzeri gibi noktalar oluşabilir ancak bu durum en fala bir hafta için geçer.

Fraksiyonel Lazer işlemi sonrasında ilk zamanlar gözler görünür bir farklılık hemen anlaşılır. Ancak bu işlemin etkisini tam bir şekilde gösterebilmesi için yaklaşık olarak 1 yıl kadar bir süre geçmesi gerekir.

Fraksiyonel Lazer Tedavi Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Fraksiyonel Lazer

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi