Cilt Tedavileri


Son yıllarda hanımlar kadar, beylerin de tercih etmekte olduğu cilt bakımı, kendisini ruh ve beden sağlığı açısından zinde hissetmek isteyen herkesin yaptırması gereken bir uygulamadır. Güzel bir cilt, kozmetik ürünler ile kamufle edilen değil, makyajsızken bile pürüzsüz, temiz ve renkli gözükebilen cilttir.

Kötü hava koşulları, stres, sigara, alkol tüketimi, yanlış beslenme… Gibi alışkanlıklarımız, nedeniyle cildimizin ne yazık ki kısa sürede gözenekleri tıkanıyor, sivilcelerde artış oluyor, erken yaşta yer yer kırışmalar görünüyor. İşte bu gibi durumlarda, mutlaka kendimizi profesyonel ellere teslim edip, cildimiz için gerekli cilt bakımı uygulamalarını yaptırmalıyız. Ancak bu şekilde, kendimizi ruhen ve bedensel olarak pozitif ve zinde hissedebiliriz.

Cilt Bakımı için mutlaka profesyonel dokunuşlar gereklidir.

Cilt tiplerini bilmek, cilt tiplerine göre ihtiyaçları belirlemek, doğru ürün kullanımı ve doğru uygulamaların yapılması ancak konusunda eğitim almış, uzman kişiler tarafından yapılabilecek uygulamalardır. Aksi takdirde, bazı uygulamaları bilinçsiz olarak kendimiz yapmaya kalkarsak, çok daha kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabileceğimizi bilmemiz gerekir. Bu sebeple, eğitimli ve tecrübeli bir ekip ile çalışmak çok önemlidir.

Ayrıca son yıllarda çıkan teknolojik cihazlar da, cilt bakımlarının kolaylıkla uygulanmasına fırsat tanımaktadır. Bu konuda size en kaliteli hizmeti verecek olan, teknolojiden de sonuna kadar faydalanan merkezimiz sayesinde, sizler de cilt bakımı ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayacak, kaliteli ve keyifli bir seans yaşamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.


 • Cilt Bakımı Ne Şekilde Yapılmaktadır?
 • Cilt Bakımı İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?
Cilt Bakımı Ne Şekilde Yapılmaktadır?

Normal cilt, kuru cilt, karma cilt, yağlı cilt ve olgun ciltler için ayrı ayrı uygulanmakta olan cilt bakımı, cildin doğal yağ ve su dengesinin korunması, cildi toksinlerden arındırmak, siyah nokta, sivilce, akne oluşumlarını önlemek, ölü hücrelerden arınılması, cildin ihtiyaç duyduğu oksijen ve kollajenin dışarıdan temin edilmesiyle, ciltteki kan dolaşımını arttırmak… Gibi birçok uygulamayı kapsar.

Cilt temizlendikten sonra, peelingler yardımıyla temizlenir, ölü derilerden arındırılarak işleme başlanır. Gerekli tedaviler yapıldıktan sonra, cildin ihtiyaç duyduğu bakımlar yapılır. Kişi bakım sürecine aksatmadan evinde de devam etmelidir. Periyodik olarak merkezimizde, aynı işlemler yinelenmelidir. Uygulama ve fiyat bilgisi almak için, iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Cilt Bakımı İşleminin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Cilt Tedavileri

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi