Kaş pigmentasyonu ve Kaş simülasyonu nedir?

Kaş Simülasyonu / Kaş Pigmentasyonu

Yüz çevresinde önem verilen ve dikkat çeken en büyük noktalardan ikisi gözler ve kaşlardır. Her ne kadar bu konuda saçların dolgunluğu ya da gözlerin yapısının daha fazla dikkat çektiği sanılsa da, aslına bakılırsa kaşlar bir yüz çevresinde en fazla dikkat çeken bölgelere olarak ön plana çıkar.
kas-pigmentasyonu-kas-simulasyonu
Özellikle de durum bayanlar için oldukça kritik bir durumdur ve kötü bir şekle sahip, hiçbir şekilde uzamayan ya da yüz hatlarına uygun bir kaş şekli verdirilemeyen kaşlar çoğu zaman bayanların kâbusu olur. Son zamanlarda bunun için fazlaca rağbet gören bir yöntem ön plana çıkmaktadır.

Kaş Simülasyonu/ Kaş Pigmentasyonu
isimli ile bu yöntem bir nevi dövme yaptırma gibi bir sistemdir. Başka bir isimle de mikro pigmentasyon, yani kalıcı kaş makyajı diye bilinen bu yöntem kaşın her hangi bir bayanın ya da erkeğin yüz şekline göre istenilen şekilde bir kaş görüntüsü yapılamasına dayanır.

Bu işlem uygulandıktan sonra tamamen doğal bir kaş görünümü kazandırılan bu yöntem ile normal bir dövmeden farklı olarak zamanla hiçbir şekilde daha farklı bir renge bürünmez ve kişinin ten rengi ile büyük bir uyum içerisinde adeta gerçek bir kaş varmış gibi görünür. Ancak bu tür işlemlerin yapıldığı yerler bir estetik merkezinde ve son derece steril bir ortamda alanında uzman kişi ya da kişiler ile yapılmalıdır.
Bunun nedeni ise eğer Kaş Simülasyonu/ Kaş Pigmentasyonu isimli bu işlem istenildiği gibi gitmez ise kişinin günlük yaşamında yaptığı her harekette hiçbir doğallık yakalanamaz ve farklı renklere bürünecek olan kaşların doğal olmadığı anlaşılabilir. Bu yüzden alanında uzman kişiler eşliğinde kaliteli bir estetik merkezinde temiz bir ortamda ve büyük bir dikkat içinde yapılmalıdır.

Ne de olsa kaşlar vücudun, özellikle de yüz çevresinin en önemli kısmıdır ve belki saç olmadan gezilebilir ancak göz hizası üst kısmında her hangi bir kaşın bulunmaması ya da şekilsiz bir kaş kişinin günlük hayatını da olumsuz etkiler ve farklı işlere odaklanmasına engel olur.

Kaş Simülasyonu/ Kaş Pigmentasyonu
isimli bu doğal kaş yapma işlemi için daha detaylı bilgi adına iletişim bilgilerinden faydalanılabilir.

Merak Ettiklerinizi Sorabilirsiniz

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]Kaliteli ve Doğru Hizmet


Kaliteli ve Doğru Hizmet

Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
Estetik-Diş-Obezite
Saç Ekimi