Kök Hücre Tedavisi


İnsan vücudunda sayısı akla hayale sığmayacak kadar hücre bulunmaktadır. Ancak bunlar zamanla hasar alır ve bulunduğu bölgedeki cilt kısmında bir takım sorunlar çıkarır. Bu durum özellikle de yaş ilerledikçe artar. Fakat bir de kök hücreler vardı ki onların apayrı bir yeri vardır. Bu hücreler belirli işlemler ile transfer edildiğinde hasar almış hücrelerin yerini alır ve o noktaya yeniden hayat getirir. Daha doğrusu örneğin yüz kısmında hasarlı dokuları yeniden canlandırarak yüze eski halini aldırır. Bunun için de bir takım işlemler yapılır.


  • Kök Hücre Nereden Elde Edilir?
  • Kök Hücre Tedavisinin Fiyatı Ne Kadardır?
Kök Hücre Nereden Elde Edilir?

Estetikte kök hücre tedavisi için en iyi yöntem yağ dokusundan elde etmektedir. Elbette bu yağ dokusundan alınan böylesi tedavi edici özel hücreler için kriter ne kadar kaliteli olduğu ya da alınan sayıdır. Bu işlemin ardından kişinin yüzünün özelliklerine ve yapısına göre belli oranlarda hazırlık yapılır ve yüz bölgesindeki her noktaya uygulanabilir.

En fazla 2 saat süren bu işlemin ardında her hangi bir dikiş ya da benzeri bir müdahaleye gerek olmaz. Daha sonra yüze uygulanan bu Estetikte kök hücre tedavisi işleminde kök hücreler için bir takım farklı aktif hale geçirme işlemleri yapılır ve yüz gerdirme işlemi son bulunur.

Bu kaliteli ve başarılı işlemin ardından uygulama yapılan her noktada açık bir şekilde gençleşme görülür ve bu yaklaşık olarak 4 yıl süre kadar yüzü bu yenilenmiş halinde tutabilir. Kök hücrelerin çalışma prensipleri üzerindeki bir takım algılayıcılara dayanır.

Bu algılayıcılar vücudun hasar almış kısmında ortaya çıkan kemokin isimli bir kimyasal maddeye karşı üstünlük gösterirler ve zarara uğramış bu bölgede hemen yenileme işlemine başlarlar. Elbette bu başarılı Estetikte kök hücre tedavisi için de belli bir süre vardır.

Ancak bu sürenin bazı koşulları bulunmaktadır. Yani tedavi sürecinde kullanılacak olan kök hücrelerin kalitesi ve sayısı ne kadar fazla olursa, bu yenilenen bölgenin aynı şekilde kalabilme süresi de o kadar uzar. Genel olarak bu işlemin ardından en fazla 4 ya da 5 yıla kadar yenilenen cilt aynı şekilde kalabilmektedir.

Kök Hücre Tedavisinin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Kok Hucre Tedavisi

Sizi Arayalım!
Adres

Polat Tower Residence Fulya Mah.
Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


Bizi Arayabilirsiniz!

+90 549 440 4850


E-Posta Adresimiz

info@norvecklinik.com


Randevu Alın!

İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

Kaliteli ve Doğru Hizmet


Kaliteli ve Doğru Hizmet

Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
Estetik-Diş-Obezite
Saç Ekimi