Lazer Epilasyon


Yüzyıllardır kadınların ve erkeklerin istenmeyen bölgelerinde ortaya çıkan kıl ve tüylenme durumları için farklı çözümler denenmekte. Ağda, tıraş, tüy dökücü kremler bir süre için istenilen görüntüyü verse de, devamlı kullanımda uygulanan bölgede bazı tahribatlar yaratmakta veya ne yazık ki uzun vadede bir çözüm niteliği taşımamakta. Bu sebeple lazer epilasyon son yıllarda, güvenli, acı vermeyen, yan etkisi olmayan ve uzun vadeli bir çözüm olduğu için, sıkça tercih ediliyor.


 • Lazer Epilasyon Ne Sıklıkta Uygulanıyor?
 • Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmakta?
 • Lazer Epilasyon Tedavisinin Fiyatı Ne Kadardır?
Lazer Epilasyon Ne Sıklıkta Uygulanıyor?

Lazer epilasyon kaç seans olacağı ve tedavi süreci kişiden kişiye değişmekte. Yaş, cinsiyet, kullanılan ilaçlar, kişinin hormonlarıyla ilgili durumu bu sürecin değişiminde önemli rol oynuyor. Ancak şu kesin olarak söylenebilir ki, lazer epilasyonda kılların yavaş bir şekilde uzaması esas alınıyor ve kıllar eskisine oranla çok daha ince bir şekle bürünüyor.

Ayrıca epilasyondan hemen sonra, kişinin su ve kozmetik ürünleri kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmamakta. Lazer epilasyon uygulanma sıklığında kişinin tüylerinden kurtulmak istediği bölgenin genişliği çok önemli. Bölgedeki tüy oranı ve alanın genişliğine göre, epilasyon işlemi birkaç dakika veya birkaç saat sürebiliyor.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmakta?

Epilasyonun uygulanma süreci de tahmininizden çok daha kolay. Öncelikle uygulama yapılacak bölge temizleniyor. Bu bölgedeki tüyler kısaltılıyor. Üzerine jel sürülüyor ve lazer gezdirilerek, tüylerin kökleri zedeleniyor. Tedaviden birkaç gün sonra, tüyler kendiliğinden dökülüyor.

Üstelik siz de hemen normal yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Dudak üstü 2-3 dakika, her 2 koltuk altınız 10-15 dakika gibi çok kısa bir sürede temizlenebiliyor.

Sonrasında herhangi bir pansuman, bakım… gibi bir işlem yapmanız gerekmiyor. Ancak tabi ki bu işleminde tecrübeli bir doktor tarafından yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde vücudunuzda çok uzun yıllar geçmeyecek derin deformasyonlar oluşabilir.

Normal şartlar altında herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmamaktadır. Ayrıca erkekler tarafından da son yıllarda çok sık tercih edilen bir yöntem olmakta, sakal, bıyık, göğüs bölgesindeki tüylerin azaltılması veya yok edilmesi için sıklıkla uygulama yapılmaktadır.

Lazer Epilasyon Tedavisinin Fiyatı Ne Kadardır?

Biliyoruz ki olmak istediğiniz operasyondan önce fiyatını öğrenmek istiyorsunuz. Malesef ki bu konuda, internet üzerinden bilgilendirme yapamamaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için bize numaranızı bırakabilir ve bilgilendirmek için sizi arayabiliriz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Lazer Epilasyon

Sizi Arayalım!
  Adres

  Polat Tower Residence Fulya Mah.
  Fulya Şişli, 34394 Şişli/İstanbul


  Bizi Arayabilirsiniz!

  +90 549 440 4850


  E-Posta Adresimiz

  info@norvecklinik.com


  Randevu Alın!

  İletişim bilgileriniz bize bırakın ve sizi arayalım.

  Kaliteli ve Doğru Hizmet


  Kaliteli ve Doğru Hizmet

  Copyright © 2009–2018 Norveç Klinik. All rights reserved.


  Yasal Uyarı : Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

  Branşlarımız

  • Estetik
  • Diş
  • Obezite

  Hizmetlerimiz

  • Havalimanı Transferi
  • Otel Rezervasyonu
  • Tercümanlık Hizmeti
  Estetik-Diş-Obezite
  Saç Ekimi